Ideální dárek – sada objektivů na mobil makro a rybí oko

Tuto unikátní sadu objektivů na mobil můžeme vřele doporučit jako dátek pro Vaše blízké. Sada objektivů vyniká svým minimalistickým provedením a jednoduchostí v použití. Navíc jsou objektivy ve velmi sympatické papírové krabičce, která dokáže zaujmout. 

 

 

Sada objektivu na mobilní telefon
Sada objektivu na mobilní telefon

Objektivy rybí oko na mobil

Objektiv na mobil -rybí oko
Objektiv na mobil -rybí oko

Dramatický efekt rybího oka na iPhone

Vysoce výkonný a profesionální  objektiv rybí oko okamžitě transformuje zadní kameru smartphonu nebo tabletu. Zachyťte svůj svět v ultra širokém pozorovacím poli ( s úhledm 160 °) pro nejneuvěřitelnější a neuvěřitelně zaoblené obrazy. Jedinečně vhodný pro dokonalé záběry v zářivých selfie. Je také ideální pro aktivity jako:  skateboarding, parkour, snowboarding, dovolenou a cestování. Jednoduše s objektivy na mobil zachytíte všechny vaše aktivity i události běžného dne. 

Objekt Super Macro

Každý obrázek vypráví příběh...

Prohlédněte si miniaturní svět kolem vás při použití zoomu, který zvětšuje 10x - uvidíte tak  úžasné detaily a živé textury. Mírná hloubka ostrosti se snadno kombinuje  při vysokém zvětšení s optimální optickou vzdálenosti 1-1,5 cm.

Tento makro objektiv je ideální pro milovníky přírody, kteří si uvědomují nejmenší zázraky, které jsou vidět pod drobnohledem. Jako například malé lístečky květin, listy a hmyz. Tento objektiv bude také šikovným pomocníkem při focení šperků, textilií, různých textů, zrnek kávy a jiných uměleckých detailů. 

Makro objektiv na mobilní telefon

Makro objektiv na mobil
Makro objektiv na mobil
Rybi oko pro iPhone
Rybi oko pro iPhone

Snadné použití

Objektivy na mobil jsou perfektní gadget pro každého, kdo miluje používání mobilů pro každodenní focení. Žádné speciální úchyty nejsou nutné: stačí jednoduchž klip, zaostřit a vyfotit. Tyto objektivy jsou vyrobené z vysoce kvalitní skleněné optiky a doplněné hliníkovou konstrukcí pro větší trvanlivost, širokoúhlý objektiv a spona jsou silné, ale nikdy nepoškodí váš smartphone.

Kvalitní objektivy na mobil

Objektivy jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Makro objektiv je složen ze tří optických skel ve třech skupinách. 

Makro objektiv iphone
Makro objektiv iphone
Jak funguje objektiv rybí oko na mobilní telefon
Rybí oko na mobilní telefon

Kvalitní objektivy na mobil

Objektiv rybí oko je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Objektiv je složen ze tří optických skel ve třech skupinách. 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *