Povedený dárek k vánocům – fotokniha od Saal-Digital

Každý rok před vánoci před Vánoci přemýšlíme nad tím, jak udělat radost druhým lidem. Většinou se orientujeme podle toho, co má druhý člověk rád, nebo tím, jaké má záliby a co ho ve volném čase baví. Někdo sází na staré osvědčené ponožky nebo pyžama. S rostoucím věkem u lidí roste zájem o tyto takzvané měkké dárky. Mladí spíše ocení dárky, které jsou spjaty s novými technologiemi jako mobilní telefony, tablety notebooky nebo profesionální fotoaparáty.  Dnes mobilní telefon dokáže zastat hned několik funkcí.

Chytré telefony dobře poslouží i jako foťáky a můžeme fotit jeden snímek za druhým. Díky fotoaparátům získáváme nové možnosti pro zachycení jedinečných okamžiků, ať již je to příroda, společenské akce anebo rodinné výlety. Díky fotkám uchováváme vzpomínky na okamžiky z našich životů. Protože žijeme v digitální době, tak nejčastěji si fotky posíláme online a prohlížíme si je v mobilních telefonech nebo promítáme na počítači či televizi. S rodinou a s přáteli se nám ve smartphonech nashromáždí za celý rok tisíce fotografií.  Proto jsem se letos rozhodla obdarovat rodinu fotoknihou s těmi nejhezčími okamžiky z celého roku, které jsem ve svém telefonu nashromáždila. Výhoda, je že byly vybrány jen ty nejpovedenější fotografie. K tvorbě fotoknihy jsem zvolila společnost Saal-digital, protože s ní mám z minulosti velice dobré zkušenosti. Konkrétně jsem z nabídky vybrala fotosešit. Fotosešit je skladný a také poměrně lehký.

Tento dárek je jedinečný osobní a individuální.

Fotosešit má kroužkovu vazbu a listy se tak lehce otáčí. Vybírat se dalo z mnoha velikostí, takže si každý může najít ten svůj nejvhodnější formát. Saal-digital má opravdu vychytanou výrobu fotosešitu, který je vyroben na prvotřídním papíru Premium. Matnou ochranou folii můžete zvolit na obal. Navíc nikde ve fotoknize není logo výrobce.

K tvorbě fotoknihy jsem si stáhla program Saaldesigner. Kniha byla hotová v cukuletu. Jen jsem nahrála fotky do programu ten je sám poskládal do finální podoby fotoknihy, takže tvorba zabrala pár minut nikoliv celý večer. V dalších pár krocích byla vyplněna objednávka a odeslána ke zpracování. Mám ráda uživatelsky přívětivé nákupní procesy na internetu. I proto další fotoknihu nechám vyrobit právě u Saal Digital.

Kniha udělala velkou radost, navíc si ji o vánočních svátcích hned mohla prolistovat celá rodina.

Publikováno v Blog

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *