Stativ pro telefon: jak dělat ostřejší a kreativní fotky. Aneb náhrada za selfie tyč!

octopus_stativ

 Stativ je skvělým doplňkem pro vaše mobilní fotografování, a to zejména při fotografování za zhoršených světelných podmínek nebo při focení skupinových fotek či selfíček. Ne každému vyhovuje focení selfie tyčkou. Pokud se selfie tyčkou necítíte komfortně, sáhněte po tomto tripodu.

tripo_octopus

Použití stativu přináší zaručeně ostřejší fotografie. Tripodem se otvírají nové fotografické možnosti, které byste bez stativu nebyli schopni prozkoumat. Pojďme se podívat na to, jaké možnosti stativ přináší. Octopus tripod neboli také gorila tripod patří k těm nejmenším na trhu. Jeho super nízký profil se hodí pro zachycení extrémně nízkých záběrů. S kombinací makro objektivu je to ideální kombinace, na tvorbu kvalitních makro fotek.

tripod_stativ

Můžete jej obtočit kolem stromů, zábradlí nebo plotů. Je tak ideálním pomocníkem ať už se chcete vyfotit kdekoliv. Stativ tak můžete neuvěřitelně přizpůsobovat jakýmkoliv povrchům.  Máte tak Vaše fotky vždy pod kontrolou.  Držák je u stativu snadno nastavitelný na jakýkoliv typ telefonu. Držák má gumové podložky k ochraně vašeho telefonu.Na trhu existuje velké množství stativů, ale tento gorila tripod patří k těm nejoblíbenějším. Ať již svojí příznivou cenou ale také jeho univerzálním použitím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *