Zvěčněte si své vzpomínky s fotoknihou od Saal

Právě nám dorazila fotokniha od společnosti Saal Digital Fotoservice. Fotokniha  přišla za 3 dny od objednání, což je podle mě naprosto skvělý servis.

Fotoknihu jsem si vybírala z několika formátů. Z čtvercového, formátu na výšku nebo styl panorama. Protože se mi poslední dobou hodně líbí čtvercový formát, který je tak akorát do ruky, rozhodla jsem se pro výběr fotoknihy formátu 19 x 19 cm. Tento formát mi přijde hodně praktický a působí moderně.

Pro samotnou tvorbu fotoknihy je vhodné použít program Saal designer, ve kterém si všechno nachystáte podle vašich představ. Líbí se mi také možnost, vytvořit knihu online ihned bez stahování programu, ale nemáte tam plnou kontrolu nad všemi funkcemi. Takže je lepší si program stáhnout a vytvořit si fotoknihu v něm. Rozpracovaný projekt si tam můžete uložit a vrátit se k němu později. Dále máte na výběr vazbu fotoknihy, můžete zvolit například černou kůži nebo imitaci dřeva. Při volbě počtu stran, ihned vidíte kolik za fotoknihu zaplatíte, takže máte všechno pěkně pod kontrolou. Následně se již můžete pustit do tvorby samotného obsahu fotoknihy. Výhodou je, že si můžete navolit již přednastavené šablony například téma svatby nebo dovolené. Pak již stačí jen nahrát fotografie a máte hotovo. Pomocí textů si můžete fotoknihu pojmenovat a přidat k jednotlivým fotkám popisky. Já jsem této možnosti nevyužila a nechala jsem fotoknihu bez textů. Spíše jsem se přiklonila k minimalistickému vzhledu a fotky jsem si nahrála do fotoknihy přes celou plochu.

Samotná fotokniha je z pevné vazby a na první dojem působí velmi kvalitně. V ruce je také příjemná a člověk má pocit, že drží opravdovou knihu. Jednotlivé fotky ve fotoknize jsem si zvolila natisknout na lesklý fotopapír, takže při prohlížení fotoknihy máte pocit, že listujete fotkami. Kniha je plná fotek od začátku až do konce, není proložena žádnými prázdnými místy. Další výhodou je, že nikde v knize není žádné logo výrobce. Jediné čím je kniha označena je opravdu malý čárový kód, ale i ten lze při předvolbě knihy za příplatek odstranit. Kniha tak působí velmi autentickým a profesionálním dojmem.

Nevýhodou této fotoknihy může být pro někoho její vyšší cena, nicméně naprosto odpovídá kvalitě a servisu. Navíc pokud pro někoho, tato fotokniha má sloužit jako prezentace jeho práce nebo portfolia, tak je to skutečně skvělá volba pro sebe prezentaci. Kniha působí kvalitním, autentickým a propracovaným dojmem, čemuž odpovídá použití kvalitního fotopapíru a prvotřídní barvy. Chcete si také vytvořit vlastí fotoknihu? Mrkněte se na stránky  Saal Digital.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *